Paslaugos

Dantų plombavimas

Nesudėtinga terapinės odontologijos procedūra, kurios metu gydomos įvairios dantų ligos ir pažeidimai. Būdingiausias iš jų – ėduonis, atsirandanti dėl dantų apnašose esančių rūgščių ir mikroorganizmų sąveikos. Laiku pastebėjus ėduonį, jis išvalomas iki sveikų danties kietųjų audinių, o dantis užplombuojamas

Profesionali burnos higiena

Nors kasdienė dantų ir burnos priežiūra padeda išsaugoti sveikus dantis, ne mažiau svarbi ir profesionali burnos higienos procedūra: jos metu pašalinamos kietosios mineralizuotos apnašos (dantų akmenys), kurių neįveikia joks dantų šepetėlis. Akmenys spaudžia dantenas, trikdo jų kraujotaką, kaupia mikroorganizmus ir audinių irimo produktus, skatinančius aplink dantį esančio kaulo tirpimą ir sukelia kitus nemalonumus.

Dantų balinimas

Viena populiariausių kosmetinio dantų gydymo procedūrų. Tai išties paprastas ir greitas būdas džiaugtis stulbinančiai balta šypsena.

Dantų implantacija

Implantacija – pažangiausias prarastų dantų atkūrimo metodas, kuomet į buvusio danties šaknį įsriegiamas pakaitalas (implantas). Ant implanto tvirtinami nuolatiniai dantų protezai. Šis metodas pažangesnis už dantų atkūrimą išimamais protezais, mat tarnauja gerokai ilgiau, kokybiškai atkuria kramtymo funkciją, nesukelia diskomforto ir nei fiziškai, nei estetiškai nesiskiria nuo natūralių dantų.

Dantų protezavimas

Danties audinių struktūros atkūrimas ir danties atstatymas. Ši procedūra atliekama netekus vieno ar kelių dantų, esant pažeistiems dantims arba norint dantims suteikti pageidaujamą estetinę išvaizdą. Protezai gali būti fiksuojami (dantų vainikėliai, įklotai, užklotai, tiltai, dantų laminatės, plokštelės ant implantų) Ir išimami (pilni arba daliniai protezai). Dėl kokybiškesnių rezultatų, komforto ir estetikos, odontologijos specialistai rekomenduoja rinktis fiksuojamus protezus.

Dantų laminatės

Tai labai plonos (0,3-0,5 mm) porceliano keramikos plokštelės, tvirtinamos prie paruošto danties paviršiaus. Laminatės kiekvienam pacientui gaminamos individualiai ir pasitelkiamos, norint dantims suteikti pageidaujamą estetinę išvaizdą.

Estetinis dantų plombavimas

Ypatingo gydytojo odontologo profesionalumo ir juvelyrinio kruopštumo reikalaujanti estetinė odontologinė procedūra. Danties audiniai turi būti sluoksniuojami ir atkuriami preciziškai ir tiksliai. Tokiu būdu dantims suteikiama pageidaujama estetinė išvaizda.

Endodontinis gydymas

Odontologijos sritis, apimanti infekcijos dantų šaknų kanaluose gydymą. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas – išvalyti danties kanalus, sunaikinti juose esančius mikroorganizmus ir išsaugoti dantį. Siekiant maksimalaus tikslumo ir norinti išvengti pergydymo rizikos, endodontinio gydymo metu naudojamas aukštos raiškos mikroskopas, kurio dėka pastebimi net menkiausi pakitimai dantų šaknų kanaluose.

Dantų šalinimas

Itin dažna burnos chirurgijos procedūra, kurios metu šalinami negrįžtamai pažeisti, pilnai neišdygę, netinkamai išaugę ar kitaip nukentėję dantys.

Burnos chirurgija

Gana plati odontologijos sritis, apimanti įvairių dantų ir burnos audinių patologijų gydymą: nuo dantų implantacijos iki gerybinių minkštųjų burnos audinių šalinimo.

paslaugos glorydenta

Lizingas

Ar būna akimirkų, kai pagaunate save žiūrint į kitų žmonių dantis ir svajojant, kaip atrodytumėte su tokia šypsena?

Kompleksai neturi amžiaus – jie aplanko visus. Vyresnio amžiaus pacientai nuogąstauja, kad protezai atrodys nenatūraliai ir bijo valgyti. Jaunesni atvyksta su diskomfortu dėl savo nelygių, nuskeltų, o gal spalvą pakeitusių dantukų.

Su šiuolaikinėmis technologijomis sukurti tobulą šypseną galime visiems. O su GF Lizingo išsimokėjimu tai gali įvykti net rytoj

Visas Glorydenta klinikoje atliekamas paslaugas teikiame išsimokėtinai – padėsime sutvarkyti dokumentus, paskaičiuosime įmokas, jūs šypsena džiaugsitės iškart, o mokėsite dalimis vėliau.

Mielieji, atvykite nemokamai konsultacijai į mūsų kliniką dėl implantacijos, protezavimo, balinimo, estetinio plombavimo ir gaukite visus atsakymus į rūpimus klausimus!

REGISTRACIJA NEMOKAMAI KONSULTACIJAI: